Main Profile

At A Glance

Girişimcilik 102: Müşteriniz için ne yapabilirsiniz?

Müşteriniz için ne yapabilirsiniz?

Cost: Free

Contact

Girişimcilik 102: Müşteriniz için ne yapabilirsiniz?'s Full Profile

Overview

Description

About this Course Müşterinizin sizin için ne yapabileceği değil, sizin müşteriniz için ne yapabileceğiniz önemli. Girişimcilik 101 dersinde dünyaya müşteri gözünden bakmayı öğrendiniz, bu da sizin için mükemmel bir bakış açısı oldu! Ama yolculuğumuz henüz bitmedi. Ufukta görünen kesinliğe ulaşmamız için daha öğrenmemiz gereken çok şey var. Müşterilerin sorunlarını çözecek harika bir ürün yaratmak en az müşteri bulmak kadar önemli olan bir unsur. Müşteriniz ürününüzü nasıl edinecek? Bu ürün müşterinin sorununu nasıl çözecek? Ürününüz ne gibi bir değer getirecek? Başarınızın sırrı nedir? Rekabet noktasında nasıl davranıyorsunuz? Sanal ölümsüzlük, küçük işletme pazarlaması, kentsel tasarım, dil eğitimi, sağlık ve girişimci destek hizmetleri gibi birçok konudan yola çıkarak, girişimcilerin geniş kapsamlı vaka analizlerini kullanıyoruz. Girişimcilerin ürün kavramını nasıl geliştirdiklerini, müşterilerin sorunlarını nasıl çözdüklerini, nasıl net bir değer önermesi kurduklarını, başarı sırlarını ne şekilde geliştirdiklerini ve rekabeti nasıl anladıklarını inceleyebileceksiniz. Yolculuk devam ediyor. Bizimle misiniz? Müşteriniz sizi bekliyor. MIT-Turkcell Innovators MBA Programının yapımı, Turkcell Akademi'nin büyük katkılarıyla mümkün olmuştur.

Details

  • Days of the Week: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday
  • Level of Difficulty: Beginner
  • Size: Massive Open Online Course
  • Instructor: Bill Aulet
  • Cost: Free
  • Institution: EdX

Provider Overview

About EdX: EdX offers interactive online classes and MOOCs from the world’s best universities. Topics include biology, business, chemistry, computer science, economics, finance, electronics, engineering, food and nutrition, history, humanities, law, literature, math, medicine, music, philosophy, physics, science, statistics and more. EdX is a non-profit online initiative created by founding partners Harvard and MIT.

Latest Tweet

Questions about Girişimcilik 102: Müşteriniz için ne yapabilirsiniz?

Want more info about Girişimcilik 102: Müşteriniz için ne yapabilirsiniz?? Get free advice from education experts and Noodle community members.

  • Answer